سایت شما با چه سیستمی طراحی می شود و چرا ؟

وردپرس گستر طراحی وب سایت های داینامیک ( دارای سیستم مدیریت محتوا ) را با استفاده از سیستم WORDPRESS سیستمی که بر اساس نتایج تحقیقات شرکت مطالعاتیPingdom  نیمی از ۱۰۰ وب سایت برتر دنیا هم اکنون از این سیستم استفاده میکنند طراحی میکند.

مزیت های سیستم طراحی سایت های وردپرس گستر با WordPressچیست ؟

اول از همه مایلیم به مزیت وردپرس در زمینه پوسته (قالب و ظاهر سایت) اشاره کنیم. از نظر بسیاری از مدیران وب سایت های اینترنتی یکی از جاذبه های ورپرس همین پوسته ها هستند. قابلیت استفاده از هزاران پوسته موجود در دنیای وب موجب محبوبیت این CMS (سیستم مدیریت محتوا) در میان کاربران اینترنت شده است.

 برای دومین دلیل مایلیم به انعطاف پذیری و کارایی فوق العاده آسان این سیستم مدیریت محتوا اشاره کنم. چه یک وبلاگ شخصی بخواهید چه یک فروشگاه اینترنتی و یا یک وب سایت تفریحی یا سایت خبری حرفه ای، همه و همه برروی وردپرس قابل اجرا می باشند. در واقع شعار معروف “ قابلیت نصب در پنج دقیقه” دیگر مفهومی ندارد ! چرا که تنها ۳۰ ثانیه زمان لازم است تا وب سایت شما برروی هاست سوار شود.

دلیل سوم وجود افزونه های متفاوت برای این سیستم مدیریت محتوا می باشد. بطور مثال اگر بخواهید کار پیچیده ای در وردپرس انجام دهید، مجموعه ای عظیم از افزونه ها (پلاگین ها) به کمک شما می آیند، تا هر آنچه که میخواهید را در وبسایت خود داشته باشید. بی تعارف، هر آنچه می خواهید !

مسئله دیگر سرعت می باشد. وردپرس قابلیت اجرا در کوتاهترین زمان ممکن را دارد و به کمک ترفند های خاص میتوانید زمان بازگذاری سایت را تا حد زیادی کاهش دهید.

دلیل دیگری که لازم میدانیم به آن اشاره کنیم ، ایندکس پذیری قوی در موتورهای جستجو می باشد. وردپرس، با سرعت و براحتی در موتورهای جستجوگر ایندکس می شود که این خود کمک شایانی به بالا رفتن امتیاز وب سایت شما می کند.

قابلیت خود بروزرسانی از دیگر مزایای وردپرس می باشد. بطور خودکار و بصورت مرتب وردپرس تمام افزونه های نصب شده برروی وب سایت شما را بروز رسانی می کند، البته لازم به ذکر است که تنها با موافقت و تایید شما این بروز رسانی انجام می شود.

و مهم ترین دلیل انتخاب وردپرس از نگاه ما : در صورتی که به هر دلیل با طراح و یا شرکت طراح وب سایت خود دچار اختلاف و یا مسائل پیش بینی نشده ای شدید ، به هیچ وجه نگران نباشید ! وردپرس تنها سیستم شناخته شده ای و متن بازی می باشد که در سراسر ایران و دنیا توسعه دهنگان زیادی دارد از این رو به آسانی می توانید برای پشتیبانی و دیگر تغییرات به سراغ ایشان بروید.

کلمات کلیدی مرتبط با این نوشته :

  • شما هم نظرات و پرسش های احتمالی خود را درباره این مطلب به اشتراک بگذارید :
    You must be logged in to comment. ورود
مرا مشترک کن ! پیام مدیر : همین حالا و به صورت رایگان مشترک خبرنامه وردپرس گستر شوید تا همواره از جدیدترین بروز رسانی ها و مطالب ارسال شده در وردپرس گستر با خبر شوید ...