سرویس هاست و دامنه شما از کجا تهیه می شود ؟

سایت هایی که توسط وردپرس گستر طراحی می شوند بر روی معتبرترین و بهترین سرور های حال حاضر در ایران بارگذاری می شود و به همین علت امنیت بسیار بالا ، عدم قطعی ، پشتیبان گیری واقعی از اطلاعات شما و مزایای بی نظیر دیگری را به همراه خواهند داشت. برای اطمینان و اثبات این موضوع می توانید به جدول زیر که توسط معتبر ترین مرکز تجزیه و تحلیل خدمات میزبانی در کشورهای مختلف می پردازد توجه کنید، رتبه بندی برترین شرکت های میزبانی در ایران در آدرس http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR در دسترس می باشد. کافیست به لینک بالا مراجعه کنید تا از صحت این امر اطمینان حاصل کنید .

top-host

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بهترین و معتبر ترین سرویس های میزبانی وب در ایران رتبه بندی شده و قابل مشاهده می باشند . لازم به ذکر است وردپرس گستر به عنوان نماینده تائید شده و اعتباری در میان تمامی هاستینگ های ایران ( بیش از صد ها شرکت متفرقه ) می باشد و بر حسب نوع نیاز و طراحی سرویس شما را به طور مستقیم ( بدون واسطه ) با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت ثبت و تحویل می نماید.

کلمات کلیدی مرتبط با این نوشته :

  • شما هم نظرات و پرسش های احتمالی خود را درباره این مطلب به اشتراک بگذارید :
    You must be logged in to comment. ورود
مرا مشترک کن ! پیام مدیر : همین حالا و به صورت رایگان مشترک خبرنامه وردپرس گستر شوید تا همواره از جدیدترین بروز رسانی ها و مطالب ارسال شده در وردپرس گستر با خبر شوید ...