طراحی سایت پزشکان و بیمارستان ها

طراحی سایت پزشکان و بیمارستان ها و درمانگاه یا آزمایشگاه و مراکز پزشکی درمانی میتواند باعث اطلاع رسانی دقیق خدمات این دسته از مخاطبان شده و امکانات و سرویس های پزشکی خود را از جمله، اورژانس، درمانگاه، دیالیز، نوزادان، زایمان، اتاق عمل، قلب، مراقبتهای ویژه و … را معرفی کنید. در ضمن می توانید صفحات اختصاصی برای پزشکان بیمارستان ایجاد کنید. همچنین در طراحی سایت ویژه پزشکان این افراد می توانند در وب سایت شخصی خود رزومه ، مقالات و گالری تصاویر خود را برای مخاطبینشان به نمایش گذاشته و همچنین با امکان نوبت دهی اینترنتی از وب سایت خود نهایت استفاده را ببرند.

اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت پزشکان و ..  در ادامه همین مطلب …

از دیگر امکانات سیستم طراحی سایت بیمارستان می توان به موارد زیر اشاره داشت :

  • بخش اخبار
  • نوبت دهی و پذیرش اینترنتی
  • راهنمای ملاقات
  • جستجو در فهرست بیماران و پزشکان
  • راهنمای طبقات
  • معرفی موسسات طرف قرارداد و …

 

نمونه طراحی سایت پزشکان

( برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید )

طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکان

توسط طراحی سایت پزشکان و بیمارستان ها و یا فروشندگان محصولات و تجهیزات پزشکی و بهداشتی می توان محصولات و یا خدمات این گروه  را در سراسر کشور و دنیا در دسترس مخاطبین قرار دهید و با گسترش روابط خود در نهایت می تواند منجر به سود ملی و واحد ها گردد ، طراحی سایت توسط وردپرس گستر یعنی : بتوانید سایت خود را به آسانی مدیریت کنید ، بازدیدکنندگان واقعی داشته باشید ، در صفحات گوگل بالاتر از رقبای خود ظاهر شوید. برای سفارش طراحی وب سایت خود می توانید همین حالا به این صفحه مراجعه کنید.

کلمات کلیدی مرتبط با این نوشته :

مرا مشترک کن ! پیام مدیر : همین حالا و به صورت رایگان مشترک خبرنامه وردپرس گستر شوید تا همواره از جدیدترین بروز رسانی ها و مطالب ارسال شده در وردپرس گستر با خبر شوید ...