قوانین استفاده از خدمات

lawقوانین استفاده از خدمات وردپرس گستر تعهدات متقابلی بین وردپرس گستر و مخاطبینش می باشد که هر یک از آنها نسبت به آن متعهد می شوند و تخطی از آنها ممنوع میباشد و در صورت تخلف هر یک از طرفین میتوانند موضوع را پیگیری نمایند. این موارد در صفحه پیش رو در دسترس است بنابراین قبل از هر چیز حتما با مطالعه دقیق موارد یاد شده ما در جهت خدمات رسانی هر چه بهتر یاری نمایید.

 

۱ – کلیه خدمات وردپرس گستر تابع قوانین جمهموری اسلامی ایران می باشد و استفاده از این خدمات شامل قالب ها، افزونه ها و غیره در سایت های غیر اخلاقی مجاز نمی باشد، کلیه استفاده کنندگان از خدمات وردپرس گستر می بایست با آگاهی به قوانین جرایم رایانه ای و فهرست مصاديق محتوای مجرمانه فعالیت نمایند.

۲ – وجود لینک وردپرس گستر در فوتر پوسته ها فقط نشان دهنده منبع قالب سایت میباشد و وردپرس گستر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت هایی که از قالب ها استفاده میکنند ندارد، و این حق را دارد تا در صورت تخطی کردن استفاده کنندگان مراتب را به دستگاه های ذیصلاح گزارش و پیگیری نماید.

۳ – حذف لینک طراح قالب ( وردپرس گستر ) از داخل طرح ها غیر مجاز، شرعا حرام و باعث از کار افتادن کل قالب خواهد شد ! در صورت تمایل به حذف لینک می توانید درخواست خود را با ما در میان گذاشته تا این موضوع به صورت رایگان انجام پذیرد.

۴ – وردپرس گستر هیچ گونه مسئولیتی نسبت به دستکاری قالب توسط کاربر که منجر به مشکلاتی برای پوسته شود ، را ندارد.

۵ – تغییر در قالب ها و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز میباشد لذا با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۶ – کلیه قالب های وردپرس گستر توسط سایت https://www.virustotal.com/fa از نظر ویروس و کد های مخرب چک می شود و کاربران می توانند با اطمینان از قالب ها استفاده نمایند. شما نیز می توانید هر فایلی را ازجمله قالب سایت و غیره … از نظر وجود ویروس اسکن نمایید : این سایت فایل شما را توسط ۴۶ موتور برتر جستجوی ویروس بررسی و اسکن می نماید.

۷ – در صورت وجود هر گونه اشکال در قالب ( bug ) از قسمت تماس با ما اطلاع دهید.

۸ – وردپرس گستر هیچ گونه مسئولیتی نسبت به بروزرسانی قالب ها ندارد، مگر در صورتیکه کاربر درخواست پشتیبانی نماید.

۹ – استفاده از قالب های وردپرس گستر توسط کاربران به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد.

 

همچنین در همین رابطه پیشنهاد میکنیم کمی وقت گذاشته و صفحه پرسش های متداول را نیز مرور نمایید

مرا مشترک کن ! پیام مدیر : همین حالا و به صورت رایگان مشترک خبرنامه وردپرس گستر شوید تا همواره از جدیدترین بروز رسانی ها و مطالب ارسال شده در وردپرس گستر با خبر شوید ...